Elpis Terapia Interaktywna Online

Program Elpis

Program Elpis został stworzony z myślą o tych, którzy chcą skutecznego i sprawdzonego rozwiązania na obniżony nastrój, lęk i depresję. Elpis jest pierwszym w Polsce, w pełni zintegrowanym systemem pomocy zdrowia psychicznego, dostępnym online, metodą opartą o zasady internetowej terapi poznawczo behawioralnej. Elpisonline oferuje podejście oparte na badaniach naukowych i terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz najskuteczniejszą metodę poprawy Twojego nastroju w przystępnej dla Ciebie formie.

Nasz program oferuje w systemie trzy sposoby podejścia: Elpis „Zrób to sam”, Elpis Plus i Elpis Ekstra, co daje możliwość dobrania programu komunikacji, według twoich potrzeb. Pakiet „Zrób to sam” jest ośmioetapowym sposobem poprawy stanu emocjonalnego bez potrzeby kontaktu z psychologiem. Pozostałe dwa pakiety oferują dodatkowe wsparcie specjalisty. W pakiecie Plus nie musisz stawiać się na terapię w określonym dniu, bądź o określonej porze dnia, Twój terapeuta, co dwa tygodnie wysyłać ci będzie rekomendacje na podstawie twojego progresu odnotowanego w programie. Natomiast w pakiecie Ekstra łączymy nasz program z tradycyjnym systemem CBT, realizowanym w ofercie kontaktu przez telefon lub wideo.

Mamy nadzieję, że z Elpis odzyskasz dobre samopoczucie! Zapraszamy do udziału.

Psycholog online

Najlepsi psychologowie i psychoterapeuci przez internet!

Krzysztof Roszkowski, dyrektor ds. administracyjno-technicznych
Prezenter i wykładowca. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu grupowych terapii uzależnień na podstawie metody TPB. Certyfikowany mediator rodzinny. Dyplomowany dietetyk. Promotor zdrowia.

Jakub Roszkowski, dyrektor kliniczny
Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, coach. Dziedziny mojej specjalizacji to: psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży, leczenie problemów ze snem, leczenie zespołu stresu pourazowego u weteranów wojennych. Założyciel Londyńskiej Kliniki Leczenia Zaburzeń Snu, SheepAsleep.co.uk.

Magdalena Miodek-Roszkowska, dyrektor kreatywny
Dyrektor kreatywny z kilkuletnim doświadczeniem pracy w reklamie, głównie dla klientów medycznych. Zakres portfolio obejmuje zarówno pracę w Londynie, w firmach takich jak DDB czy Saatchi & Saatchi, jak i również wygranie nagród w konkursach reklamowych w UK.

Psychoterapeuta online

Psychoterapeuta online – tak w skrócie można dość trafnie opisać specjalistę od terapii poznawczo-behawioralnych, który świadczy swoje usługi przez internet.

Psychoterapeuta online - Umów konsultację online

Na program Elpis składa się zarówno jeden z trzech wspomnianych wyżej kursów online, jak również rekomendacje i/lub rozmowy telefoniczne lub przez wideo z terapeutą TPB. Istnieje również możliwość skorzystania z takiej oferty jak konsultacje online z psychoterapeutą.