Elpis Terapia Interaktywna Online

Psychoterapeuta Jaworzno

Psychoterapeuta w Jaworznie – jeśli szukasz pomocy doświadczonego psychoterapeuty, to jesteś we właściwym miejscu. Witamy Cię w Elpis Online – gabinecie psychoterapii, w których zawodowi psychoterapeuci, bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, pomogą rozwiązać każdy trapiący Cię problemem.

Psychoterapeuci w Jaworznie

Umów wizytę już teraz!

Jakub Roszkowski
Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, coach ze specjalizacjami: psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży, leczenie problemów ze snem, leczenie zespołu stresu pourazowego u weteranów wojennych. Założyciel Londyńskiej Kliniki Leczenia Zaburzeń Snu, SheepAsleep.co.uk.

Krzysztof Roszkowski
Znany i powszechnie ceniony prezenter i wykładowca.
Psychoterapeuta o wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu grupowych terapii uzależnień na podstawie metody TPB.

Certyfikowany mediator rodzinny. Dyplomowany dietetyk. Promotor zdrowia.

Psychoterapeuta w Jaworznie

Czym jest Elpis Online?

Elpis Online to jednocześnie profesjonalny gabinet psychoterapii, jak i najtrafniejsza odpowiedź dla każdego, kto w wyszukiwarce wpisał: “psychoterapeuta jaworzno”, “psychoterapeuta w jaworznie”, itp. 

W Jaworznie istnieje wiele stacjonarnych gabinetów psychoterapii. Jednak konieczność wielokrotnego powielania kontaktu telefonicznego, czekania w kolejkach, a następnie dojazdu do gabinetu i ewentualnego szukania miejsca do zaparkowania, przyczynia się nie tylko do utraty cennego czasu, ale również i energii. Wzrasta natomiast frustracja.

Aby tego uniknąć, a jednocześnie móc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, zapewniamy mieszkańcom miejscowości Jaworzno, a także i mieszkańcom ościennych miast, dostęp do specjalistów w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej.

Konsultacje oraz terapie odbywają się w miejscu wybranym przez klienta, tak aby czuł się komfortowo i pewnie. Wówczas możemy osiągnąć najlepsze efekty terapii.

Kontakt z psychoterapeutą możliwy jest wyłącznie przez Internet.

Pomoc psychologiczna w Jaworznie

Elpis Online to coś więcej niż psychoterapia!

Z myślą o osobach, które wiedzą, że postawienie diagnozy jest tylko jednym z elementów procesu leczenia oraz wiedzą, że terapia poznawczo-behawioralna jest aktualnie jedną z najlepszych i najpowszechniej praktykowanych metod w psychoterapii, stworzyliśmy program Elpis “Zrób to sam”. 
(Więcej dowiesz się TUTAJ)

Poniżej natomiast możesz kupić do niego dostęp w trzech różnych wariantach, zarówno rozliczając się co miesiąc, jak i w skali rocznej.

Elpis „Zrób to sam”
50 zł/mies.
Elpis Plus
100 zł/mies.
Elpis Ekstra
150 zł/mies.
Terapia indywidualna
50 min - 150