Elpis Terapia Interaktywna Online

elpis logo transparent white

PSYCHOTERAPIA KRAKÓW

Jesteś we właściwym miejscu! Doświadczeni psycholodzy i psychoterapeuci w Krakowie są do Twojej dyspozycji! 
Witamy Cię w Elpis Online – gabinecie psychoterapii, w których zawodowi psychoterapeuci i psycholodzy, bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, pomogą rozwiązać każdy trapiący Cię problemem.

Skuteczna pomoc w leczeniu zaburzeń depresyjnych i lękowych

Psychoterapeuta Kraków

Z psychoterapii może skorzystać każdy. Rozmowa z wyszkolonym profesjonalistą może pomóc Ci zbadać swoje obawy, myśli i uczucia oraz poprawić Twoje zdrowie psychiczne. Ułatwianie dostępu do pomocy psychologicznej to nasza misja! 

Nasi psychoterapeuci są wysoko wyszkoleni, spełniają rygorystyczne standardy i przestrzegają naszego kodeksu etycznego. Są doradcami zarejestrowanymi w stowarzyszeniu zawodowym. Ich intencją jest pomoc w wyrażeniu przez Ciebie Twoich myśli i uczuć. Wysłuchają Cię bez osądzania, dzięki czemu możesz czuć się zrozumiany i uzyskać realną pomoc. 

Choć możesz czuć, że to, czego aktualnie doświadczasz nie jest na tyle poważne żeby szukać pomocy u psychologa lub psychoterapeuty lub nie masz pewności co do rodzaju wsparcia, jakie może zaoferować psychoterapia, to każdy może skorzystać na zwiększeniu świadomości tego, jak postrzega świat i dlaczego. Czasami psychoterapia i poradnictwo psychoterapeutyczne wymagają rozmowy o trudnościach emocjonalnych z wyspecjalizowanym terapeutą. Tym samym mieszkańcom miejscowości Kraków psychoterapeuta z Elpis Online jest w stanie skutecznie pomóc.

Psychoterapeuci w Krakowie

Umów wizytę już teraz!

Jakub Roszkowski

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, coach ze specjalizacjami: psychoterapia indywidualna osób dorosłych i młodzieży, leczenie problemów ze snem, leczenie zespołu stresu pourazowego u weteranów wojennych. Założyciel Londyńskiej Kliniki Leczenia Zaburzeń Snu, SheepAsleep.co.uk.

Krzysztof Roszkowski

Znany i powszechnie ceniony prezenter i wykładowca.
Psychoterapeuta o wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu grupowych terapii uzależnień na podstawie metody TPB.

Certyfikowany mediator rodzinny. Dyplomowany dietetyk. Promotor zdrowia.

Dlaczego my?
 • Zapewniamy pomoc zweryfikowanych i akredytowanych psychologów i psychoterapeutów
 • Nasze rekomendacje psychoterapii oparte są na cenionych standardach leczenia NICE (National Institute for Health and Care Excellence)
 • Nasz program Elpis Online i indywidualne leczenie z wybranym przez Ciebie psychologiem bazuje na najnowszych badaniach naukowych
 • Oferujemy unikatową ofertę w której możesz skorzystać z psychoterapii w formacie “zrób to sam”

Pomoc psychologiczna w Krakowie

Elpis Online to coś więcej niż psychoterapia!

Dla osób, które wolałyby spróbować samopomocy opracowaliśmy 8-tygodniowym program ELPIS. Został stworzony z myślą o tych, którzy chcą skutecznego i naukowo sprawdzonego rozwiązania na obniżony nastrój bez ingerencji psychoterapeuty. 

Program jest dostępny online, metodą “Zrób to sam”. Więcej informowacji na temat programu ELPIS znajdziesz TUTAJ.

Poniżej natomiast możesz kupić do niego dostęp w trzech różnych wariantach, zarówno rozliczając się co miesiąc, jak i w skali rocznej.

Z myślą o osobach, które wiedzą, że postawienie diagnozy jest tylko jednym z elementów procesu leczenia oraz wiedzą, że terapia poznawczo-behawioralna jest aktualnie jedną z najlepszych i najpowszechniej praktykowanych metod w psychoterapii, stworzyliśmy program Elpis “Zrób to sam”. 
(Więcej dowiesz się TUTAJ)

Poniżej natomiast możesz kupić do niego dostęp w trzech różnych wariantach, zarówno rozliczając się co miesiąc, jak i w skali rocznej.

Elpis „Zrób to sam”
50 zł/mies.
Elpis Plus
100 zł/mies.
Elpis Ekstra
150 zł/mies.
Terapia indywidualna
50 min - 150

Przebieg terapii behawioralno-poznawczej w Krakowie

Czego nauczysz się uczestnicząc terapii w Elpis Online?

Przebieg terapii behawioralno-poznawczej (np. w przypadku leczenia zaburzeń depresji), opiera się na identyfikacji i zmianie negatywnych wzorców myślowych. Nasze myśli powiązane są często z niepożądanymi zachowaniami, trudnymi doświadczeniami emocjonalnymi i objawami fizjologicznymi.

Podczas terapii będziemy uczyć się:

 • jak identyfikować, zmieniać, przeformułowywać i odrzucać negatywne schematy myślenia,
 • jak zmieniać i modyfikować niepożądane zachowania, które podtrzymują problemy,
 • jak monitorować i zmieniać myśli,
 • jak, poprzez ćwiczenia, poprawić samopoczucie i odporność na stres.

Pomiędzy sesjami czeka Cię aktywna praca – wdrażanie, poprzez zadania domowe, opracowanego planu terapii (np. dla osób cierpiących na depresję, osób zmagających się z zaburzeniami lękowymi).

Jakie otrzymasz korzyści? Przede wszystkim:

 • uzyskasz wgląd w przyczyny i czynniki podtrzymujące problem,
 • nauczysz się nowych technik zmiany sposobu myślenia, działania i odczuwania,
 • doświadczysz minimalizacji objawów,
 • rozwiniesz nowe umiejętności, aby radzić sobie z problemami w swoim życiu,
 • zwiększysz swoje zasoby wewnętrzne, aby być osobą bardziej odporną na stres.

Na początku może to wydawać się trudne, ale Twój terapeuta jest po to, aby pomóc Ci się otworzyć i poprowadzić ten proces. Wspólnie przyjrzycie się relacjom z ludźmi w swoim życiu, a także tym, które macie między sobą i ze sobą. Możesz płakać, denerwować się lub złościć. Może to wydawać się niepokojące i intensywne, ale Twój terapeuta jest przeszkolony, aby pomóc Ci radzić sobie z pojawiającymi się emocjami.

Psychoterapeuta w Krakowie

Czym jest Elpis Online?

Elpis Online to jednocześnie internetowy, profesjonalny gabinet psychoterapii w Krakowie, jak i najtrafniejsza odpowiedź dla każdego, kto w wyszukiwarce wpisał: “psychoterapeuta kraków”, “psychoterapeuta w krakowie”, “gabinet psychoterapii kraków”, itp. 

W Krakowie istnieje wiele stacjonarnych gabinetów psychoterapii. Jednak konieczność wielokrotnego powielania kontaktu telefonicznego, czekania w kolejkach, a następnie dojazdu do gabinetu i ewentualnego szukania miejsca do zaparkowania, przyczynia się nie tylko do utraty cennego czasu, ale również i energii. Wzrasta natomiast frustracja.

Aby tego uniknąć, a jednocześnie móc zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług, zapewniamy mieszkańcom miejscowości Kraków, a także i mieszkańcom ościennych miast, dostęp do specjalistów w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej.

Konsultacje oraz terapie odbywają się w miejscu wybranym przez klienta, tak aby czuł się komfortowo i pewnie. Wówczas możemy osiągnąć najlepsze efekty terapii.

W Elpis Online kontakt z psychoterapeutą możliwy jest wyłącznie przez Internet.